Mistrzostwa Warszawy w KLASK 10 grudnia!!!

UWAGA, UWAGA !!!
Zapraszamy na MISTRZOSTWA WARSZAWY w grze „KLASK” wydawnictwa G3 !!!

Nagroda główna: KLASK !!!

Udział w turnieju jest darmowy.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na turniej:
– przez wiadomość na FB
– na maila: sklep@zgrani.pl
– osobiście w sklepie.

OPIS GRY:
W grze KLASK gracze sterują swoimi popychaczami za pomocą trzymaczy i uderzają w kulkę przesuwając ją po całej planszy. Nie ma podziału na tury gracza. Celem w grze jest umieszczenie kulki w bramce przeciwnika. Należy być jednak ostrożnym, aby nie stracić kontroli nad popychaczem lub, aby nie wpadł on do bramki gracza, ponieważ to przyniesie
punkty przeciwnikowi. Można używać kulki do poruszania przeszkadzaczy, jednak należy uważać – kiedy dwa przeszkadzacze przyczepią się do popychacza gracza, przeciwnik otrzyma 1 punkt. Osoba, która jako pierwsza zdobędzie 6 punktów, wygrywa!

KLASK to:
Rywalizacja – tu nie ma znaczenia kto z kim gra: dzieci z rodzicami, dziewczyna z chłopakiem, paczka kumpli, koleżanki z pracy… Każda partia będzie równie zacięta.

Taktyka – strategiczne myślenie, właściwa taktyka i uważne obserwowanie każdego ruchu przeciwnika to podstawa w tej grze.

Zabawa – mimo całej masy rywalizacji i sporej ilości taktyki, KLASK to przede wszystkim świetna zabawa, w której mottem przewodnim jest: radość grania!

www.klask.pl

15259722_401148503549852_4951601444248586371_o

 

 

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *