Oferta Hurtowa

Zgrani działają również jako hurtownia. Obsługujemy sklepy z grami planszowymi, zabawkowe, księgarnie.

Zgrani to także oferta hurtowa dla instytucji takich jak:

  • Domy Kultury, Biblioteki, Szkoły, Świetlice Parafialne…etc. – w naszej pracy kierujemy się wartościami chrześcijańskimi i z dużą świadomością dobieramy gry i zabawki dla naszych klientów. Dlatego znajdą Państwo u nas bezpiecznie i wartościowe produkty.  Wiedza z zakresu pedagogiki i psychologii oraz chrześcijańskie wartości i związana z tym duża uważność w wyborze produktów do naszej oferty, pozwalają nam służyć Państwu najbardziej rzetelną radą w wyborze bezpiecznych gier i zabawek odpowiednich dla Państwa działalności z najmłodszymi.

  • Restauracje i Kawiarnie – wychodzimy naprzeciw potrzebom restauracji i kawiarni, chcących zaoferować swoim klientom nie tylko pyszne specjały ale także spokojny czas z dziećmi i dobrą rozrywkę przy zajmującej grze.  Oferujemy rozwiązania typowych problemów przy tworzeniu kącików dla dzieci np. wiecznie połamanych, niezastruganych kredek. Taki niewielki szczegół sprawia, że stosy kolorowanek mających zająć dzieci leżą w kąciku bezużytecznie, a rozbiegane dzieci przeszkadzają rodzicom miło spędzać czas w lokalu. Na ten i inne zabawkowe problemy restauratorów mamy sposób.  Warto również pamiętać, że doskonałym kompanem dorosłych są nowoczesne gry planszowe.  Gry oferujące doskonałą rozrywkę w gronie znajomych w ulubionej restauracji będą przyjemnym dodatkiem dla starszych klientów.  Chętnie doradzimy w wyborze tytułów idealnych do tego typu spotkań.

  • Psychologowie, Psychoterapeuci, Pedagodzy, Coache – dzięki wykształceniu psychologicznemu i pracy terapeutycznej z dziećmi (ADHD, Asperger…),  jesteśmy w stanie doradzić osobom pracującym terapeutycznie, coachingowo. Pomagamy dobrać pomoce terapeutyczne spośród dostępnych na rynku gier planszowych. Odnaleźć się w gąszczu tytułów, przeanalizować grę pod kątem przydatności w terapii i dopasować do potrzeb terapeutycznych. Zalety używania planszówek w pracy terapeutycznej są ogromne. To świetna alternatywa dla pomocy wykonywanych samodzielnie (których przygotowanie zabiera cenny czas, często po godzinach pracy) oraz specjalistycznych pomocy terapeutycznych (nadal stosunkowo niewielki wybór oraz kosmiczne ceny) dodatkowo część gier planszowych została stworzona przez psychoterapeutów właśnie do terapii.  Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia, dzięki czemu otrzymają Państwo najlepiej dopasowany produkt do swoich potrzeb i zaoszczędzą wiele godzin przeznaczonych na analizy, czytanie instrukcji czy oglądanie tutoriali.

  • Firmy – gry planszowe są świetną propozycją na wszelkie aktywności dla pracowników. Sprawdzą się na spotkaniu integracyjnym dużo lepiej i przede wszystkim naturalniej niż tradycyjne ćwiczenia grupowe HR.

    Ponadto nadają się także na wszelkiego rodzaju nagrody/prezenty pracownicze.

To tylko kilka z wielu grup, do których kierujemy nasza ofertę hurtową. Do każdego klienta hurtowego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, służąc naszą znajomością produktu i dopasowując go do indywidualnych potrzeb firmy.

Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie:
tel. 690 988 880
zbigniew.kruk@zgrani.pl